"Wielkość człowieka poznaje się nie po tym co posiada, ale jak dzieli się z innymi."

Jan Paweł II

 

Każdego roku uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem swoich nauczycieli przygotowują prace plastyczne o tematyce świątecznej z przeznaczeniem na cel charytatywny. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Józefowie, która zaprosiła naszych małych artystów na uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. Tę miłą chwilę poprzedził koncert kolęd, który wprowadził wszystkich przybyłych w świąteczny nastrój.

Różnorodność dzieł wykonanych przez dzieci cieszyła oczy wszystkich zwiedzających wystawę. Choinki, gwiazdy, szopki, Anioły, Mikołaje, kartki - to wszystko przypomina,  że niebawem nadejdą święta Bożego Narodzenia. Poprzez udział w konkursie nasi uczniowie dali wspaniałe świadectwo, że są gotowi pomagać ubogim i to daje im radość.

 

Wśród nagrodzonych znajdują się:

Kategoria kl. 1-3, opiekunowie: Ewa Buczkowska, Ewa Lipian, Monika Pasierbiewicz, Jolanta Lal- Szkałuba

Amelia Zakrzewska kl.1

Adam Dziura kl.1

Magda Borowiec kl.2

Julia Dudzińska kl. 2

Katarzyna Kawa kl.3

Zuzia Czerniak kl.3

Maja Sikora kl.3

 

Kategoria kl. 4-7, opiekun Maria Mielniczek

Sara Kraczek kl.4a

Maja Podolak kl. 5a

Bartek Bżdziuch kl.5b

Lila Lokaj kl.6b

Amelia Murzacz kl.6b

 

W kategorii osób dorosłych nagrodę otrzymała nauczycielka naszej szkoły Maria Mielniczek za utwory poetyckie o tematyce bożonarodzeniowej.

Boże Narodzenie - tradycje i współczesność. Boże Narodzenie - tradycje i współczesność. Boże Narodzenie - tradycje i współczesność.