Znamy już zwycięzców konkursu na „Najładniejszy jesienny stroik”.

19 listopada 2019 r. podczas apelu Samorządu Uczniowskiego zostały wręczone dyplomy i nagrody osobom, które wzięły udział w konkursie. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i starannością w przygotowaniu prac. Nagrdzeni zostali:

 

w kategorii klas I-III

I msc. Amelia Zakrzewska     kl. Ia

II msc. Wojciech Potocki    kl. Ia

III msc. Katarzyna Kawa    kl. IIIa

wyróżnienie:

Artur Droździel    kl. IIa

 

w kategorii klas IV-VIII

I msc. Maja Podolak   kl. Va

II msc. Julia Ryszewska    kl. VIIa

III msc. Błażej Dura    kl. Vb

wyróżnienia:

Lilianna Łokaj   kl. VIb

Martyna Margol    kl. VIIa

 

Ponadto jesienne kompozycje Amelii Zakrzewskiej i Mai Podolak zostały nagrodzone, a praca Julii Ryszewskiej wyróżniona w Gminnym Konkursie „Na Najładniejszy Jesienny Stroik” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Stanisławowie.

SU włączył się także w obchody 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w tym dniu każdy mógł zjeść biało-czerwone ciasteczko.

W najbliższym czasie planowane są:

- 21 listopada Dzień Życzliwości, w którym odbędzie się konkurs na Królową i Króla Życzliwości, akcja przekazywania sobie życzeń i pozdrowień, a kolorem tego dnia będzie kolor żółty.

- 28 listopada Andrzejki, podczas których odbędą się liczne zabawy i konkursy z nagrodami, m.in. konkurs na najciekawszy strój andrzejkowy.

- Konkurs na kartkę bożonarodzeniową. Prace formatu A6, rozkładane, bez życzeń można składać do 10 grudnia 2019 r. do opiekunów lub przewodniczącego SU.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału.

APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO