14 LUTEGO obchodzone jest święto zakochanych. Tego dnia wyraża się swoje uczucia,  obdarowuje osoby, do których czujemy sympatię. Co roku Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie, niczym anioł miłości, roznosił liczne kartki i upominki wśród uczniów różnych klas. W tym roku, ze względu na stan epidemiologiczny, musieliśmy zrezygnować z tradycyjnej poczty walentynkowej. Uczniowie uczący się stacjonarnie, ręcznie wykonali kartki dla osób które kochają i lubią, a opiekunki SU, przygotowały wyjątkową gazetkę z miejscem na te walentynki, aby mogły przejść kwarantannę. W poniedziałek każdy mógł odpiąć z tablicy kartkę zaadresowaną do siebie oraz poczęstować się cukierkiem. Specjalnie dla klas młodszych zadbano o wystrój korytarzy, na drzwiach klas, gabinetów pojawiły się cytaty o miłości przygotowane przez przewodniczącą SU Julię Ryszewską. Filary ozdobiły serduszka w różnych rozmiarach wycięte przez członków sekcji dekoracyjnej. Uczniowie starsi, również przygotowali kartki ale w wersji online.

Zapraszamy do galerii.

 WALENTYNKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!!  WALENTYNKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!!  WALENTYNKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!!  WALENTYNKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!!  WALENTYNKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!!  WALENTYNKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!!  WALENTYNKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!!
 WALENTYNKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!!       

     Uczniowie Szkoły Podstawowej im. M. Romanowskiego, należący do SU i pod kierunkiem pań Justyny Rezler i Aleksandry Kusztykiewicz, stworzyli pierwszy w szkole interaktywny kalendarz adwentowy. Co się w nim znajduje? Rozrywka na każdy dzień tygodnia od 1 do 24 grudnia włącznie: rebusy, kolędy, zadania, prace plastyczne, ciekawostki, a nawet cytaty skłaniające do refleksji. Zajrzyj, przygotuj się do Świąt z nami.

https://tuerchen.com/12fc6e88

pies

Jak zwyczaj mówi stary,
 wieczór ten to istne czary.
Wróżby sypią się jak z rękawa,
co mnie spotka jestem ciekawa.
Może miłość, może znajdę przyjaciela,
ważne, że szczęście się tu mnoży i powiela.
Sprawdź i Ty kolego, koleżanko miła,
co Dominika Dziama z SU tu zrobiła.
Wejdź na stronę kliknij w oko,
a zobaczysz wróżby spoko.
Miłej zabawy!!

Z tej okazji Samorząd Uczniowski SP. im. Mieczysława Romanowskiego pod kierunkiem opiekunek p. Justyny Rezler i p. Aleksandry Kusztykiewicz, przygotował wyjątkową zabawę. Wejdź w link i przekonaj się sam ile na Ciebie czeka niespodzianek.  https://view.genial.ly/5fba89efc48a490d28950c30/interactive-image-interactive-image