Z tej okazji Samorząd Uczniowski SP. im. Mieczysława Romanowskiego pod kierunkiem opiekunek p. Justyny Rezler i p. Aleksandry Kusztykiewicz, przygotował wyjątkową zabawę. Wejdź w link i przekonaj się sam ile na Ciebie czeka niespodzianek.  https://view.genial.ly/5fba89efc48a490d28950c30/interactive-image-interactive-image

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym SU pt. "Halloween". Wykonaj plakat dowolnego formatu na temat właśnie tego święta.  Zamieść najwazniejsze informacje i udekoruj jak przystało na halloweenowe szaleństwo.  Czekają ciekawe gadżety. Szanowni uczniowie macie czas do końca października na oddanie plakatów. Jury oceni pomysłowość, estetykę i poprawność wykonania zadania w dwóch kategoriach językowych: kl. 1-4 i 5-8. 

b_500_707_16777215_00_images_2020_2021_zyczenia_emeryci.jpg

DEN 2020

 

 

Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaprasza do udziału w kolejnym konkursie. Zachęcamy do przeczytania regulaminu. Czekamy na Twoją pracę:)

Regulamin

word ikona

Karta zgłoszenia

word ikona

30 września świętowała także Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie. Opiekunki SU: p. Justyna Rezler i p. Aleksandra Kusztykiewicz razem z uczniami przygotowały obchody tego dnia. Przewodnicząca SU- Julia Ryszewska, odwiedziła każdą klasę i wręczając wszystkim obecnym chłopcom słodki upominek, mówiła:

„Z okazji Dnia Chłopaka, dajemy Wam dzisiaj życzenia, niech się Wasze życie na lepsze zmienia. Wielu przyjaciół, mnóstwo miłości, ludzkiej przyjaźni i życzliwości.”

Oczywiście panowie pracujący w szkole także dostali słodki upominek i życzenia od SU i wszystkich dziewczyn, kobietek i kobiet.

Zwyczajem jest, że tego dnia, chłopcy otrzymują upominki od koleżanek z klas. Niektórzy nauczyciele zrezygnowali z odpytywania chłopców. Na zajęciach świetlicowych w czasie przeznaczonym na odrabianie lekcji, chłopcy mogli sobie nawet odpocząć i do zeszytów z zadanymi pracami nie zaglądać.

Tego dnia czekała na uczniów jeszcze jedna niespodzianka, tym razem taneczna. Utalentowane uczennice: Gabrysia Pastuszek z klasy VIa i jej siostra Aleksandra Pastuszek z klasy VIIa, na długich przerwach obiadowych prowadziły na korytarzu szkolnym, warsztaty taneczne. Ta niespodzianka przypadła do gustu szczególnie młodszym uczniom. Taneczne rytmy utworu Black Eyed Peas „Mamacita” tak ich wciągnęły, że ciągle pytają kiedy odbędą się następne zajęcia z dziewczynami. To był strzał w dziesiątkę. Pomysł zrealizowany został dzięki pomocy p. Anety Momot oraz uczniów należących do sekcji rozrywkowej w SU: Emilii Zawiślak z kl. VIIIb, Krzysztofa Buczkowskiego i Huberta Chodary z kl. VIIIa oraz Dominiki Droździel z kl. VIb.

 Dzien chlopaka  Dzien chlopaka  Dzien chlopaka  Dzien chlopaka  Dzien chlopaka  Dzien chlopaka  Dzien chlopaka
 Dzien chlopaka