Uczniowie klasy 1a Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie, poznali kolejne angielskie słowa, tym razem z bajeczki „The lion and the mouse”. Nauczycielka języka angielskiego Justyna Rezler, za każdym razem dba o dobrą zabawę na lekcji oraz różnorodne zadania. Zerknijcie co uczniowie klasy 1a robili, czego się uczyli.

https://read.bookcreator.com/1Psxd1GEmaMq1vBx3odBEuEhMsh1/GlzfbZXARPG4gNeOhmGCtw

   Minęły kolejne zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego, a uczniowie klasy 1a Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego, poznali nową bajeczkę. Wszystko to dzięki trwającej innowacji pedagogicznej „Once upon a time… opowiem Ci bajeczkę po angielsku”. Tym razem pani Justyna Rezler i jej mały pomocnik, pacynka Huhuś, opowiadali bajeczkę o Zającu Wielkanocnym i skradzionych jajeczkach. Zapraszam do obejrzenia kroniki.

https://read.bookcreator.com/1Psxd1GEmaMq1vBx3odBEuEhMsh1/zCsVF3N4SBuArEs5293CdQ

     Uczniowie klasy 1a Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie, poznali kolejne angielskie słowa, tym razem z bajeczki „Three Little Pigs”. Innowacja daje świetną okazję  do pokazania nowych metod nauczania, w tym przypadku metody Storytellingu, tak więc p. Justyna Rezler zorganizowała lekcję otwartą, na której pojawili się zaproszeni goście.  Nauczycielka języka angielskiego, za każdym razem dba o dobrą zabawę na lekcji oraz różnorodne zadania. Zerknijcie co uczniowie klasy 1a robili, czego się uczyli.

https://read.bookcreator.com/1Psxd1GEmaMq1vBx3odBEuEhMsh1/XAPWmlNdRniSkEzzko9tGQ

     W każdą środę uczniowie klasy 1 Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego, poznają nowe słowa i różnych bohaterów bajeczek, a to wszystko w języku angielskim. Innowacja pedagogiczna „Once upon a time...opowiem Ci bajeczkę po angielsku”, opracowana została przez nauczycielkę p. Justynę Rezler. Zajęcia te uczą angielskiego w ciekawy sposób ale i rozbudzają dziecięcą fantazję. Zobaczcie o czym była ostatnia bajeczka.

 https://read.bookcreator.com/1Psxd1GEmaMq1vBx3odBEuEhMsh1/zeUK4o7hQaiiskB47tNKOQ

     Uczniowie klasy 1 SP w Józefowie usłyszeli kolejną bajeczkę podczas środowych zajęć rozwijających zainteresowania. Tym razem, wraz z p. Justyną Rezler i pacynką Huhusiem, odwiedzili rodzinę misiów i Złotowłosą. Obejrzyj naszą interaktywną kronikę, zobacz ile to dla nas nauki i frajdy mimo zdalnej nauki i ograniczonego kontaktu.