09 stycznia uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w XV Stanisławowskim Spotkaniu z Kolędą. Nasza szkoła była licznie reprezentowana przez: zespół „Iskiereczki” z klasy Ia, „Świerszczyki” z klasy IIa, duet Sara Kraczek i Hania Giełczyk z klasy IVa, chór szkolny „Animato” a także ucznia klasy VIa Krystiana Szarowolca. Wszyscy wykonawcy zaprezentowali się wspaniale.

III miejsce wyśpiewały „Świerszczyki” wykonując pastorałkę „Za kominem świerszczyk śpi”, Krystian Szarowolec prezentując kolędę „Mizerna cicha” zdobył miejsce II, a chór szkolny „Animato” za wykonanie pastorałki „Dziś w stajence” zdobył wyróżnienie.

Uczniów przygotowali nauczyciele: Monika Pasierbiewicz, Ewa Buczkowskiej oraz Rafał Knap.

Zwycięzcom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Noworoczne wokalne sukcesy naszych uczniów !!! Noworoczne wokalne sukcesy naszych uczniów !!! Noworoczne wokalne sukcesy naszych uczniów !!! Noworoczne wokalne sukcesy naszych uczniów !!! Noworoczne wokalne sukcesy naszych uczniów !!! Noworoczne wokalne sukcesy naszych uczniów !!! Noworoczne wokalne sukcesy naszych uczniów !!!