Uczniowie z biało czerwoną flagąZ okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca burzliwe losy naszej ojczyzny pt. "Pociąg do niepodległości".

W montażu słowno - muzycznym uczniowie przenieśli nas w okres rozbiorów, zrywów narodowo - wyzwoleńczych, wojen. Ucharakteryzowani w stroje epokowe, recytowali wiersze patriotyczne, śpiewali pieśni narodowe.

Uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawców Ewy Buczkowskiej i Edyty Nieśpiał odśpiewali piosenkę pt. "Co to jest Niepodległość". Całość uroczystości uwieńczył wykonany przez uczniów klasy siódmej i klas ósmych taniec poloneza.

W ramach obchodów Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły w czwartek 10 listopada o godz. 11:11 wspólnie odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego" włączając się do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu".

Do obchodów Święta Niepodległości uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pań: Adrianny Kozak, Alicji Kusak i Anety Momot.

Galeria przedstawia społeczność szkolną podczas uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie Szkoła Podstawowa w Józefowie